MEANWELL Power Supply 108W / 24V LRS-100-24
MEANWELL
Stock for approx. 12 wk(s)
32,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405084
svg
Switching power supply, closed, 108 W / 24 V DC / 4.5 A