MEANWELL Power Supply 102W / 12V LRS-100-12
MEANWELL
Stock for approx. 12 wk(s)
34,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405044
svg
Switching power supply, closed, 102 W / 12 V DC / 8.5 A