MEANWELL LED Power Supply 40W / 24V IP67 HLG-40H-24
MEANWELL
Stock for approx. 4 wk(s)
54,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 4 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405000
svg
svg
LED switching power supply IP67, 40 W / 24 V DC / 1.67 A