LAVOCE DN14.300TK 1.4" Compression Driver, Neodymium
Double tap or pinch to zoom
Hover to zoom
Bildergalerie öffnen
Detail images (3 overall)
available in approx. 12 wk(s)
319,00
add to cart
Find a dealer
available in approx. 12 wk(s)
List price
excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 12602833
110 W AES, 8 ohms, 109 dB, 500 - 20000 Hz